توضیحات

پچ کورد فیبر نوری AJ834A نمونه ای از کاربردی ترین و پر فروش ترین کابل های فیبر نوری است که 1 متر طول دارد. این کابل که با استفاده از تکنولوژی فیبر نوری خم شونده ساخته می شود، به منظور اتصال تجهیزات شبکه به یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرد. این پچ کورد به وسیله آداپتور HBA به سرور متصل می گردد. در تجهیزات شبکه، پچ کورد های فیبر نوری بر طبق تعداد هسته استفاده شده به دو نوع Simplex و Duplex تقسیم بندی می شوند. Simplex از یک هسته فیبر و Duplex از دو هسته فیبرنوری استفاده می کند. “پچ کورد فیبر نوری AJ834A” دارای دو هسته می باشد.

مشخصات کوتاه پچ کورد یک متری فیبر نوری AJ834A

  • پارت نامبر Part Number AJ834A
  • ابعاد ‎1.27 * 30.48 * 25.4 سانتی متر
  • نوع کابل OM3
  • وزن  0.45 کیلوگرم
  • طول 1 متر
  • فیبر نوری Multi-mode
  • کانکتور Duplex LC-LC
  • قطر روکش 50 تا 125 میکرون
  • HP StorageWorks SAN Switches : 8/24, 8/40, 8/8, 8/80, 4/16

پچ کورد فیبر نوری AJ834A

نقد و بررسی

پچ کورد فیبر نوری AJ834A  که داده ها و اطلاعات را به صورت Multi-mode انتقال می دهد. پچ کورد فیبر نوری بر حسب نوع سوکت های انتهای آن به دسته های FC ،SC ،LC و …  تقسیم می شود. این پچ کورد از کانکتور XLC-LC نر استفاده می کند. این پچ کورد 1 متری توسط  کمپانی صاحب نام اچ پی در رنگ آبی تولید می شود و وزن 0.45 کیلوگرم می باشد. این محصول دارای ابعاد 1.27*  30.48 * 25.4 سانتی متر است. و با سرورهای پرولیانت نسل G10،G9،G8،G7،G6 سازگاری دارد.

کابل پچ کورد AJ834A از قدرتمند ترین کابل های فیبر نوری موجود در بازار می باشد و با استوریج های اچ پی همانند HPE MSA 2040 و HPE MSA 2050 ،HPE MSA 2060 سازگار می باشد.

قیمت کابل AJ834A

اگر قصد خرید این کابل و اطلاع از قیمت پچ کورد AJ834A را دارید، باید بدانید بیشتر مراکز فروش در این حیطه کاری، از درج قیمت دقیق خودداری می کنند که یکی از دلایل مهم آن، ثابت نبودن نرخ ارز در بازارهای داخلی و نوسانات آن می باشد. برای اطلاع از قیمت کابل AJ834A می توانید با کارشناسان فروش حاضر در مجموعه تماس بگیرید.

 در مجموع می توان گفت این پچ کورد گزینه ای بسیار کاربردی است و عملکردی قابل اطمینان و مناسب را به ما ارائه می دهد و برای اتصالات سریع با سرعت  10GB-SR و 10GBase-LRM در مراکز داده مناسب می باشد. پچ کورد های فیبر نوری در بسیاری از حوزه ها مثل اپتیک، تشخیص لیزر و پردازش مواد و … مورد استفاده قرار می گیرند. به شما پیشنهاد می شود که در تجهیزات موجود در شبکه خود از آن استفاده نمایید.

AJ834A طراحی شده و سازگار برای:

HP 3100-8-PoE v2 EI Switch ¦ HPE 1810-24 v2, 1810-8 v2, 1810-8G v2 Switch, 1910-8G Switch, 1910-8G-PoE+ (180W) Switch, 1910-8G-PoE+ (65W) Switch, 3100-24 V2 EI Switch, 3100-24-PoE v2 EI Switch, 3100-8 v2 SI Switch, 32-port 16Gb/s Director Blade, 32-port 8Gb/s Director Blade, 3600-24 v2 EI, 3600-24-PoE+ v2 EI, 3600-24-PoE+ v2 SI, 3600-24-SFP v2 EI, 3600-48-PoE+ v2 SI, 48-port 16Gb/s Director Blade, 5500-24G-PoE+-4SFP HI Switch with 2 Interface Slots, 5500-24G-SFP HI Switch with 2 Interface Slots, 5500-48G-4SFP HI Switch with 2 interface Slots, 7506, 8/20q Fibre Channel Switch, 8/24 Base (16) Full Fabric Ports Enabled SAN Switch, 8/8 (8) Full Fabric Ports Enabled SAN Switch, 8/8 Base (0) e-port SAN Switch, 8Gb Simple SAN Connection Kit, SAN Director 64-port 8Gb Fibre Channel Blade, SAN Switch 8/80 Power Pack+, SN3000B 16Gb 24-port/24-port Active Fibre Channel Switch, SN6000B 16Gb 48-port/24-port Active Fibre Channel Switch, SN8000B 32-port 8Gb/s Director Blade, SN8000B 48-port 8Gb/s Director Blade ¦ HPE Enterprise Virtual Array P6350 FC SFF Combo Field Kit ¦ HPE Modular Smart Array 1040 Dual Controller LFF Storage, 1040 Dual Controller SFF Bundle, 1040 Dual Controller SFF Storage, 2040 10Gb iSCSI Dual Controller SFF Bundle, 2040 Dual Controller SFF Bundle, 2040 FC Dual Controller SFF Bundle, 2040 SAS Dual Controller LFF Storage, 2040 SAS Dual Controller SFF Bundle, P2000 G3 10GbE iSCSI Dual Controller SFF Array System, P2000 G3 iSCSI Dual Controller SFF Bundle ¦ HPE ProLiant DL360e Gen8, DL360e Gen8 Entry, DL360e Gen8 Performance, DL360e Gen8 Special Server ¦ HPE SimpliVity 380 Gen10 Node, 380 Gen9 Node ¦ HPE StoreFabric 8/24 8Gb Bundled Fibre Channel Switch ¦ HPE Aruba 2530-48-PoE+, 2920-24G, 2920-24G-PoE+, 2920-48G, 2920-48G-PoE+, 2930F 24G 4SFP, 2930F 24G 4SFP+, 2930F 24G PoE+ 4SFP, 2930F 24G PoE+ 4SFP+, 2930F 48G 4SFP, 2930F 48G 4SFP+, 2930F 48G PoE+ 4SFP, 2930F 48G PoE+ 4SFP+, 5406 zl

مطالب مرتبط:

توضیحات تکمیلی
شماره فنی

AJ834A

Spare

491023-001

نوع کابل

OM3 Multi-mode

نوع اتصال

Duplex LC-LC

طول

1 متر
(1.64 ft)

تعداد هسته فیبر

2

وزن

0.45 کیلوگرم

جنس روکش

PVC

ابعاد

‎1.27 x 30.48 x 25.4 سانتی متر

قطر کابل

2.0 میلیمتر

دمای عملیاتی

Operating: -20°C to 70°C
Storage: -40°C to 85°C

سازگاری سرور

HPE ProLiant DL Ml Series

گواهینامه

RoHS compliant

برند

کابل سرور اچ پی (HP)

نظرات (1)

1 دیدگاه برای پچ کورد فیبر نوری HP LC – LC OM3 1m AJ834A

  1. بابک علیپور

    عااالیه

یک بررسی اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
بسته
بسته
021-43491